Į pagrindinį turinį 

Dalyvaukite konferencijoje karjeros specialistams Vilniuje

Švietimo mainų paramos fondas ir Lietuvos karjeros specialistų asociacija kviečia karjeros specialistus ir karjeros mokytojus
lapkričio 15 d. dalyvauti konferencijoje „Kartu galime daugiau: ES iniciatyvos + karjeros specialistai“.

Kaip ES iniciatyvos gali padėti jaunuoliams profesijos pasirinkimo kelyje, kokios profesinio orientavimo tendencijos vyrauja socialiniuose tinkluose, kaip karjeros pasirinkimą stiprina savanorystė ir dalyvavimas tarptautiniuose projektuose? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus bus pateikti ne tik pristatymų metu, bet ir bendrose grupinėse diskusijose su konferencijos dalyviais.

Konferencijoje pranešimus skaitys ŠMSM Mokymosi visą gyvenimą departamento neformalaus švietimo skyriaus vedėjas Tomas Pūtys, projekto „Euroguidance“ ambasadorius, gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis,Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje komunikacijos grupės asistentė Aneta Stankevičienė, įvairių ES iniciatyvų ir Lietuvos karjeros specialistų asociacijos atstovai.SVARBI INFORMACIJA:

DATA: Lapkričio 15 d. 9:30 val.

VIETA: Radisson Blu Lietuva (Konstitucijos pr. 20, Vilnius).


SVARBI INFORMACIJA DĖL COVID-19 prevencijos:
Jeigu jaučiate peršalimo, gripo simptomus ir/ar turite temperatūros, nevykite į renginį dėl savo ir kitų saugumo. Apie neatvykimą informuokite el. paštu euroguidance@smpf.lt.

Registracija baigta.